EN Menu

Prezentace značky ŠKODA AUTO na MSV 2019

Tento rok jsme již potřetí se ŠKODA AUTO na brněnském výstavišti. Tentokrát na Mezinárodním strojírenském veletrhu, který patří mezi nejvýznamnější průmyslové veletrhy ve střední Evropě. Tomu i nasvědčuje velká 80.000 návštěvnost. 

Pro ŠKODA AUTO jsme připravili prezentační stánek. Návštěvníci měli jedinečnou možnost si na stánku prohlédnout a usednout do zcela nového vozu ŠKODA KAMIQ, který měl republikovou premiéru teprve na přelomu Srpna a Září tohoto roku. Na stánku jsme kromě nového KAMIQu měli i ŠKODU SCALA a také ŠKODA KAROQ - auto v řezu, které návštěvníkům ukázalo z jakých výrobních dílů se skládá.

Hlavním tématem veletrhu byla digitalizace výroby a zavádění inovativních procesů, které firmy prezentovali na svých stáncích. Mezi ně patřila i společnost ŠKODA, která v Digitální továrně předvedla svůj hliněný koncept VISION iV. který představuje budoucnost značky a technologický pokrok v elektrickém pohonu. Návštěvníci mohli také vidět plno dalších modelů od značky ŠKODA.  Jako třeba, zcela nový plně elektrický vůz ŠKODA CITIGO e iV, novou ŠKODA SUPERB Sportline a nebo sportovní SUV verzi ŠKODA KODIAQ RS. 

 

zpět