EN Menu

DEN STAROBRNA 2017

Legendární akce, která tradičně probíhá první zářijovou sobotu ve starobrněnském pivovaru na „Mendláku“ je za námi. Kdo nedorazil, o mnoho přišel. Den Starobrna návštěvníkům nabídnul vystoupení českých a slovenských kapel, doprovodný program a pořádný škopek od Starobrna.

Ti, kteří dorazili, měli možnost se vyfotografovat s extraligovým hokejovým pohárem pro mistry. Poté byl připravený křest nového dresu HC komety Brno, po němž následovala autogramiáda celého hokejového A-týmu. 

Celou akci moderovala osvědčená dvojka En.dru a NASTY. O první hudební vystoupení se postarala revivalová skupina The Backwards, která patří mezi nejlepší světové kapely imitující Beatles. Následně se na podiu představila hudební skupina Jelen a kapela Hodiny. A hned po nich vystoupil na podium celý hokejový tým HC Kometa Brno, který slavnostně pokřtil hokejový dres do nové sezóny. Na závěr vystoupila kapela Support Lesbiens a David Koller se speciálním hostem Katarzie.

I tento rok jsme pro návštěvníky připravili exkurzi pivovaru, pivní zónu s pivními hrami, ale také Pivní školu, ve které sládek názorně předváděl celý výrobní cyklus piva. Nově jsme vytvořili Kometa zónu, ve které si návštěvníci mohli vyzkoušet hokejové disciplíny. 

Atmosféra bylo opět úžasná a není se čemu divit, vždyť jsme v Brně! #ilovebrno #Starobrno

(Fotografie z celé akce naleznete zde)

Už teď se těšíme na příští rok!

zpět