EN Menu

Správa věrnostní soutěže na portálu MyŠKODA

Máme za sebou první měsíc správy věrnostního portálu MyŠKODA a prvního výherce, který byl z hlavní výhry zcela nadšený. 

Pro ŠKODA AUTO spravujeme měsíční soutěž probíhající na věrnostním portále MyŠKODA. Prostřednictvím této soutěže mají majitelé vozů ŠKODA AUTO jedinečnou možnost soutěžit o VIP zážitky, jako jsou vstupy na veletrhy, hokejové zápasy na mistroství světa, rally závody s týmem ŠKODA Motorsport a mnoho dalšího. A my tyto VIP soutěže připravíme a následně realizujeme. 

První výherce vyhrál dva motoristické dny ve světě ŠKODA AUTO s luxusním ubytováním a Full servisem. Vyzvedli jsme ho u jeho domu a následně provázeli po celou dobu výhry.  Výherce se svou manželkou mohl kromě prohlídky ŠKODA MUZEA A ZÁVODU nahlédnout do míst, kam veřejnosti jsou dveře zavřené a to třeba do restaurátorské dílny, kde se starým veteránům vrací nový život, anebo nahlídnout do výzkumné laboratoře Aurel. 

Výherce viděl ze zákulisí ŠKODA AUTO opravdu hodně a po návratu domů ho můžeme označit jako opravdového „ŠKODOVÁKA“. Výhru si oba dva užili a my jsme byli nesmírně rádi, že jsme mohli provázet tak příjemný manželský pár

Už teď se těšíme na další výherce!


zpět