EN Menu

Mercedes-Benz MTB NMNM 2019

Mercedes-Benz je již druhým rokem titulárním sponzorem Světového poháru horských kol a my jsme rádi, že můžeme opět zajišťovat kompletní prezentaci vozů Mercedes-Benz na závodech v Novém Městě na Moravě. Vozy Mercedes-Benz jsme rozmístili po celém areálu, tak aby jejich viditelnost byla při přímém přenosu závodu na obrazovkách České Televize co nejlepší.

Pro návštěvníky jsme připravili velmi atraktivní zónu Mercedes-Benz VANBASE, ve které od nás dostávali kávu na zpříjemnění dne. Zároveň mohli pomocí dalekohledů, anebo na velkoplošné televizi sledovat cyklistický závod pohodlně v chill out zóně. Navíc jsme pro návštěvníky měli připravenou fotosoutěž v nevšedním obráceném Fotokoutku, který vypadal jako vnitřní část garáže. :-)

 V druhé zóně jsme měli připravené testovací jízdy modelu Třídy X, kde si návštěvníci mohli vyzkoušet přednosti tohoto modelu.  I na ty nejmenší jsme také mysleli. Měli jsme pro ně připravený popcorn, dětský koutek a také GASPIHO cyklistickou školku, kde se od české MTB legendy mohli učit základní triky :-).  


zpět