EN Menu

DEN STAROBRNA 2016

Je konec festivalové sezóny a my jsme ji uzavřeli v Brně uspořádáním velkolepé akce DEN STAROBRNA 2016. Návštěvníci si užili nejznámější české kapely, doprovodný program a k tomu si dali pořádný škopek od Starobrna.

Jen co se otevřely brány pivovaru, byl připravený křest nového dresu HC Komety Brno, po němž následovala autogramiáda celého hokejového týmu. Mezi novými posilami týmu se ukázal i bývalý hráč NHL, Martin Erat. Zájem o autogramiádu byl tak veliký, že se protáhla až do příchodu kapely Mandrage. To už areál pivovaru byl skoro celý zaplněn návštěvníky, kterých nakonec přišlo 7 tisíc. Skupinu Mandrage vystřídaly Tata Bojs a po nich na pódium nastoupila kapela Jelen. Atmosféra vygradovala beat boxovým vystoupením moderátorů En.dru  a Nasty, do kterého se snad všichni návštěvníci zapojili. Den Starobrna vyvrcholil zasypáním fanoušků konfetami a příchodem skupiny Mig 21. A nakonec jsme město Brno rozzářili velkolepým ohňostrojem.

Pro návštěvníky byla připravená nejen Pivní zóna s pivními hrami, ale také Pivní škola, ve které sládek názorně předváděl celý výrobní cyklus piva. Komu to bylo málo, mohl navštívit i exkurzi pivovaru. A Škopek od Starobrna, ten si každý účastník mohl v klidu vychutnat v Relax a Chill out zóně. Návštěvníci také mohli soutěžit s rádiem Kiss Hády o hodnotné ceny, vytvořit zeď I Love Brno anebo se nechat originálně vyfotit ve Fotobedně.   

"Brňáci", byli jste skvělí a vytvořili jste neuvěřitelnou atmosféru! Věříme, že se i příští rok uvidíme znovu! (Fotografie z celé akce naleznete zde)

Těšíme se na Vás! #ilovebrno #Starobrno


 


zpět